Klubi

Eesti Leonbergerite Klubi on loodud 2008. aasta augustis ning esindab leonbergereid nii Eestis kui väljapool meie riigi piire. Alates 2013. aasta septembrist on Eesti Leonbergerite Klubi Rahvusvahelise Leonbergerite Ühenduse (ILU) täisliige. Iga aasta septembris osalevad klubi esindajad ILU üldkoosolekul tõu sünnilinnas Leonbergis Saksamaal, kuhu kogunevad leonbergeriinimesed klubidest üle kogu maailma, et jagada kogemusi, arutleda tõu hetkeolukorra, õnnestumiste ja probleemide üle ning teha otsuseid tõu edasist arengut puudutavates küsimustes.

Meie klubi liikmete hulgas on nii ühe-kahe “sohvaehtest” 🙂 leonbergeriga inimesi, koos koertega aktiivselt erinevate tegevusalade harrastajaid kui edukaid kasvatajaid-kenneliomanikke. Koos püüame igakülgselt nautida kooselu nende võrratute koertega, rõõmustame ühiselt üksteise kordaminekute üle ning vajadusel paneme õla alla murede puhul.
Ükski harrastatav tegevus või selle puudumine ei ole klubi liikmeksolemise eelduseks ega takistuseks. Ka ei ole nõutav isikliku leonbergeri olemasolu 🙂
… kuigi kogemus näitab, et varem või hiljem tuleb see oma leonberger (või kaks…) nagunii… 😉

 

Klubi liikmeks astumise avalduse saad alla laadida SIIT, täidetud avalduse palume saata e-mailile info [at] leoclub.ee.

Klubi põhikiri

KONTAKT
Ranna talu
Selja küla
Kehtna vald
79110 Raplamaa

info [at] leoclub.ee

Registrikood: 80269928

LHV Pank
a/a EE367700771001831167

Juhatus

Kersti Ludvig
juhatuse esimees
ludvigkersti [at] gmail.com, +372 52 222 88

PENTAX Image

Olen lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Olen lõbus, avatud ja suhtlemisaldis inimene. Oman kennelit Golden Charmer, kus hetkel elab viis leonbergerit, üks tiibeti mastif ja üks cavalier king charles spanjel. Olen Eesti Kennelliidu ja Põhja-Eesti Koertekasvatajate Klubi liige.

Tarmo Rõõm
juhatuse liige
tarmo [at] accra.ee, +372 50 21 289

tarmopilt

Oma esimese leonbergeri, Porthose, tõime 2008. aasta hilissügisel Soomest. Praeguseks elab meie peres kolm leonbergeripoissi. Kooselu nende suurepäraste koertega on tublisti avardanud tutvusringkonda ning teinud elu senisest palju aktiivsemaks. Aastast 2009 kuulun Leoklubisse ja klubi juhatuse liikmena püüan anda endast parima, et populariseerida Eestis seda võrratut tõugu.

Triin Kirsme
juhatuse liige
triin02 [at] hotmail.com, +372 52 08 857

triinpilt

Enely Sööt
juhatuse liige
enelysoot@gmail.com

Jaanika Moorats
juhatuse liige
jaanika.moorats@gmail.com

Klubi peasponsor on Platinum Koeratoit www.koeratoit.ee –

Klubi liikmed saavad Platinum koeratoitu tellida soodushinnaga.