Rahvusvaheliselt edukas näitusenädalavahetus

,

Septembri viimasel nädalavahetusel toimus Leedu kaunis suvituslinnas Palangas tiitlinäitus Balti Võitja 2020. Meie klubi koertest osalesid näitusel Gloria, Desty ning Foliant, kes kõik tegid suurepärase soorituse ning tulid tagasi uute uhkete tiitlitega!
♦ Gloria Laura Leoncare “Gloria”- noorteklassi võitja, tõu parim ning Balti Võitja 2020
♦ Brixi Angels Destiny “Desty” – avaklassi võitja, vastassugupoole parim ning Balti Võitja 2020
♦ La Dolce Luna’s Dream Prince For Me “Foliant” – veteraniklassi võitja, tõu parim veteran ning Balti Veteranvõitja 2020

Samal ajal võtsid pika reisi Saksamaale ette Carlos ja Woof, eesmärgiks osaleda tõu sünnilinnas Leonbergis toimuval aasta tähtsaimal leonbergerite erinäitusel. Reis oli väga edukas, mõlemad said tõu erikohtunikelt suurepärase hinnangu ning jõudsid oma klassis poodiumile. Cardamine’s Caribba “Carlos” saavutas veteraniklassis 2. koha ning Remröd’s Black Opal “Woof” tšempioniklassis 4. koha.
Perre 🙂 jäi tänavu ka Leonbergi erinäituse võit, 147 leonbergeri hulgast valisid kohtunikud tõu parimaks Carlose Saksamaal elava kauni tütre Brixi Angels Dafnerys.

Õnnitlused kõigile omanikele ja edu edaspidiseks!

by