Näitused

Tulemused 2017

08.-12.11.1017 – Maailma Võitja 2017
04.-05.11.2017 – Tartu rahvusvahelised näitused
21.-22.10.2017 – Rakvere rahvuslikud näitused
23.-24.09.2017 – Tallinna rahvusvaheline näitus
09.-10.09.2017 – Haapsalu rahvuslikud näitused
03.09.2017 – Rootsi erinäitus 2017

02.09./03.09.2017 – Luige rahvuslik / II & IX rühma näitus
25.-27.08.2017 – Euroopa Võitja 2017
19.-20.08.2017 – Tallinna rahvusvahelised näitused
19.08./20.08.2017 – Helsinki RN / Heinola rahvuslik näitus
12.-13.08.2017 – Võrumaa rahvuslikud näitused
05.-06.08.2017 – Ida-Virumaa rahvuslikud näitused

22.-23.07.2017 – Tartumaa rahvuslikud näitused

08.-09.07.2017 – Pärnumaa rahvusvahelised näitused

01.-02.07.2017 – Ülenurme rahvuslikud näitused
17.-18.06.2017 – Luige rahvuslikud näitused
10.06.2017 – Harjumaa rahvuslik näitus
04.06.2017 – ERINÄITUS 2017

03.-04.06.2017 – Eesti Võitja 2017

02.06.2017 – II & III rühma näitus
 
29.-30.04.2017 – Rakvere rahvuslikud näitused

23.04.2017 – Norra erinäitus 2017

15.04.2017 – Soome erinäitus 2017
08.-09.04.2017 – Tallinna Võitja 2017

25.-26.03.2017 – Narva rahvusvaheline näitus

11.-12.03.2017 – Tallinna rahvuslikud näitused

12.02.2017 – ELTÜ erinäitus
11.-12.02.2017 – Tallinn Winter Cup 2017
04.-05.02.2017 – Valga rahvuslikud näitused
07.-08.01.2017 – Tartu rahvuslikud näitused
21.-22.01.2017 – Narva rahvuslikud näitused

 

Tulemused 2016

17.12.2016 – EKL Jõulushow
26.-27.11.2016 – Narva rahvuslikud näitused

05.-06.11.2016 – Tartu rahvusvahelised näitused

15.-16.10.2016 – Rakvere rahvuslikud näitused

24.-25.09.2016 – Tallinna rahvuslikud näitused

03.09./04.09.2016 – Luige rahvuslik / II & IX rühma näitus

27.-28.08.2016 – Haapsalu rahvuslikud näitused

26.-28.08.2016 – Euroopa Võitja 2016
20.-21.08.2016 – Tallinna rahvusvahelised näitused

13.-14.08.2016 – Ülenurme rahvuslikud näitused

30.07.2016 – Saaremaa rahvuslik näitus

23.-24.07.2016 – Tartumaa rahvuslikud näitused

23.07.2016 – Soome peanäitus 2016
09.-10.07.2016 – Pärnu rahvusvahelised näitused
23.-26.06.2016 – Maailma Võitja 2016

18.06./19.06.2016 – Harjumaa rahvuslik / I, II & IX rühma näitus

11.-12.06.2016 – Luige rahvuslikud näitused

05.06.2016 – ERINÄITUS 2016

04.-05.06.2016 – Eesti Võitja 2016
03.06.2016 – II & III rühma näitus
07.-08.05.2016 – Rakvere rahvuslikud näitused

23.-24.04.2016 – Narva rahvuslikud näitused

16.-17.04.2016 – Tallinna Võitja 2016
5.-6.3.2016 – Tallinna rahvuslikud näitused

7.2.2016 – ELTÜ erinäitus
6.-7.2.2016 – Tallinn Winter Cup 2016
30.-31.01.2016 – Narva rahvuslikud näitused
9.-10.01.2016 – Tartu rahvuslikud näitused

 

Tulemused 2015

12.12.2015 – EKL Jõulushow
28.-29.11.2015 – Narva rahvuslikud näitused
28.-29.11.2015 – Valgevene rahvusvahelised näitused
14.-15.11.2015 – Riia Võitja 2015
07.-08.11.2015 – Tartu rahvusvahelised näitused
17.-18.10.2015 – Rakvere rahvuslikud näitused
26.-27.09.2015 – Tallinna rahvuslikud näitused
12.09.2015 – Läti erinäitus
05.09./06.09.2015 – Luige rahvuslik / II ja IX rühma näitus
23.08.2015 – ELTÜ erinäitus
22.-23.08.2015 – Balti Võitja
07.-09.08.2015 – Druskininkai rahvusvahelised näitused
01.-02.08.2015 – Ülenurme rahvuslikud näitused
18.-19.07.2015 – Tartumaa rahvuslikud näitused
04.-05.07.2015 – Pärnu rahvusvahelised näitused
27.-28.06.2015 – Läti Võitja 2015
27.-28.06.2015 – Luige rahvuslikud näitused
20.06./21.06.2015 – Luige rahvuslik / I, II ja IX rühma näitus
30.05.-31.05.2015 – Eesti Võitja 2015
23.-24.05.2015 – Moletai rahvusvahelised näitused
02.-03.05.2015 – Rakvere rahvuslikud näitused
11.-12.04.2015 – Tallinna Võitja 2015
04.04.2015 – Soome erinäitus
28.02.-01.03.2015 – Tallinna rahvuslikud näitused
14.-15.02.2015 – Tallinn Winter Cup 2015
24.-25.01.2015 – Kaunase rahvusvahelised näitused
10.-11.01.2015 – Tartu rahvuslikud näitused

Tulemused 2014

13.12.2014 – EKL Jõulushow
29.11.2014 – Narva rahvuslik näitus
08.11.-09.11.2014 – Tartu rahvusvahelised näitused
18.-19.10.2014 – Rakvere rahvuslikud näitused
27.-28.09.2014 – Tallinna rahvuslikud näitused
06.09. / 07.09.2014 – Luige rahvuslik / II ja IX rühma näitus
30.-31.08.2014 – Väimela rahvuslikud näitused
23.-24.08.2014 – Tallinna rahvusvahelised näitused
22.08.2014 – ERINÄITUS 2014
08.-10.08.2014 – Maailma Võitja 2014
26.07.2014 – Haapsalu rahvuslik näitus
19.07./20.07.2014 – Põlvamaa / Ülenurme rahvuslikud näitused
05.-06.07.2014 – Pärnu rahvusvahelised näitused
21.-22.06.2014 – Luige rahvuslikud näitused
31.05.-01.06.2014 – Eesti Võitja 2014
23.-25.05.2014 – Leedu rahvusvahelised & Balti Võitja 2014
17.05. / 18.05.2014 – Rauma rahvuslik / Soome Erinäitus
19.-20.04.2014 – Narva rahvusvaheline näitus
12.-13.04.2014 – Tallinna Võitja 2014
29.-30.03.2014 – Rakvere rahvuslikud näitused
01.-02.03.2014 – Tallinna rahvuslikud näitused
09.02.2013 – ELTÜ erinäitus
08.-09.02.2014 – Tallinn Winter Cup 2014
25.-26.01.2014 – Narva rahvuslikud näitused
11.-12.01.2014 – Tartu rahvuslikud näitused

Tulemused 2013

21.12.2013 – EKL Jõulushow
13.12./14.12./15.12.2013 – Helsingi Võitja / Põhjamaade Võitja / Soome Võitja 2013
30.11.2013 – Narva rahvuslik näitus
16.11.2013 – 2. rühma näitus
9.-10.11.2013 – Balti Võitja 2013
02.-03.11.2013 – Tartu rahvusvahelised näitused
19.-20.10.2013 – Rakvere rahvuslikud näitused
07.08./08.08.2013 – Tallinna rahvuslik / 2. ja 9. rühma näitus
17.-18.08.2013 – Tallinna rahvusvahelised näitused
16.08.2013 – ERINÄITUS 2013
10.-11.08.2013 – Väimela rahvuslikud näitused
20.07./21.07.2013 – Valga / Ülenurme rahvuslikud näitused
13.-14.07.2013 – Viimsi rahvuslikud näitused
06.-07.07.2013 – Pärnu rahvusvahelised näitused
29.06./30.06.2013 – Haapsalu / Luige rahvuslikud näitused
01.-02.06.2013 – Eesti Võitja 2013
11.05.2013 – Läti erinäitus & 2. rühma näitus
20.-21.04.2013 – Rakvere rahvuslikud näitused
13.-14.04.2013 – Tallinna Võitja 2013
23.03.2013 – Narva rahvuslik näitus
02.-03.03.2013 – Tallinna rahvuslikud näitused
10.02.2013 – ELTÜ erinäitus
09.-10.02.2013 – Tallinn Winter Cup 2013
26.01.2013 – Narva rahvuslik näitus
12.-13.01.2013 – Tartu rahvuslikud näitused

Tulemused 2012

03.-04.11.2012 – Tartu rahvusvahelised näitused
20.-21.10.2012 – Rakvere rahvuslikud näitused
18.08.2012 – Balti Võitja 2012
04.-05.08.2012 – Pärnu rahvusvahelised näitused
21.07./22.07.2012 – Räpina / Ülenurme rahvuslikud näitused
07.07.-08.07.2012 – Luige rahvuslikud näitused
30.06-01.07.2012 – Viimsi rahvuslikud näitused
03.06.2012 – ERINÄITUS 2012
02.06.2012 – Eesti Võitja 2012
14.-15.04.2012 – Tallinna Võitja 2012
10.-11.03.2012 – Vilnius Cup & Leedu Võitja 2012
03.-04.03.2012 – Tallinna rahvuslikud näitused
10.-12.02.2012 – Tallinn Winter Cup 2012
28.01.2012 – Narva rahvuslik näitus
14.-15.01.2012 – Tartu rahvuslikud näitused

Tulemused 2011

05.-06.11.2011 – Tartu rahvusvahelised näitused
10.-11.09.2011 – Tallinna rahvuslikud näitused
20.-21.08.2011 – Tallinna rahvusvahelised näitused
18.-19.06.2011 – Pärnu rahvusvahelised näitused
05.06.2011 – ERINÄITUS 2011                              Kohtuniku järelkaja
04.-05.06.2011 – Eesti Võitja 2011
14.05.2011 – Läti Erinäitus
9.-10.04.2011 – Rakvere rahvuslikud näitused
19.-20.03.2011 – Vilnius Cup & Leedu Võitja 2011
12.-13-03. 2011 – II rühma näitus & Läti Võitja 2011
11.-13.02.2011 – Tallinna rahvusvaheline näitus
08.01.2011 – Tartu rahvuslik näitus

Tulemused 2010

04.12.2010 – EKL Jõulushow
27.11.2010 – Sillamäe rahvuslik näitus
06.-07.11.2010 – Tartu rahvusvahelised näitused
16.10.2010 – Rakvere rahvuslik näitus
04.09.2010 – II ja IX rühma näitus
21.-22.08.2010 – Tallinna rahvusvahelised näitused
14.08.2010 – Väimela rahvuslik näitus
31.07-01.08.2010 – Viimsi rahvuslikud näitused
18.07.2010 – Haapsalu rahvuslik näitus
17.07.2010 – Pärnu rahvusvaheline näitus
10.07./11.07.2010 – Räpina / Ülenurme rahvuslikud näitused
03.07.2010 – Luige rahvuslik näitus
06.06.2010 – ERINÄITUS 2010                             Kohtuniku järelkaja
05.-06.06.2010 – Eesti Võitja 2010
17.04.2010 – Sillamäe rahvuslik näitus
10.04.2010 – Rakvere rahvuslik näitus
06.03.2010 – Tallinna rahvuslik näitus
12.02.2010 – Tallinna rahvusvaheline näitus
09.01.2010 – Tartu rahvuslik näitus

Varasemad tulemused

Näituste tulemused 2008-2009
14.02.2009  ERINÄITUS 2009
ERINÄITUSED 2006-2008