Näituste tulemused 2019

Kutsikate ja veteranide jõulushow 15.12.2019, Tallinn Kohtunik: Kaidi Juurik, Eesti Isased kutsikaklass Shelby Ager Trifolium – L/1 Isased juunioriklass Medvebergi Maszkos Solomon – VL/1 TPJ

by

Rahvuslik näitus 01.12.2019, Pärnu Kohtunik: Ligita Zake, Läti Isased noorteklass Brixi Angels Destiny – SP/1 SK PI1 TP Isased avaklass Gelios Leo vom Zarendorf – SP/1 SK PI2 Isased veteraniklass Lazylion’s Xlnt Eros – SP/1 SK TPV PI3 Emased juunioriklass Aldibara’s Miss Saigon By Nii-Z – SP/1 Gloria Laura Leon Care – SP/2 Emased avaklass […]

by

Rahvuslik näitus 24.11.2019, Narva Kohtunik: Olga Kojevnikova, Valgevene Isased noorteklass Arteon Aurelius – SP/1 SK PI1 SERT TP Emased tšempioniklass Rua Soleil Habanera Carmen – puudus   Rahvuslik näitus 23.11.2019, Narva Kohtunik: Enrico Drudi, San Marino Isased noorteklass Arteon Aurelius – SP/1 SK PI1 SERT VSP Emased tšempioniklass Rua Soleil Habanera Carmen – SP/1 SK […]

by

Rahvusvaheline näitus 03.11.2019, Tartu Kohtunik: Linda Jürgens, Eesti Isased juunioriklass Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK TPJ Isased noorteklass Amicus Optimus Manlius – SP/2 SK Arteon Aurelius – SP/1 SK PI3 Isased avaklass Appolon Baltic Leon’s – SP/3 Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 SERT CACIB TP RÜP-4 Gelios Leo vom Zarendorf – […]

by

Rahvuslik näitus 20.10.2019, Rakvere Kohtunik: Alessandro Zeppi, Itaalia Isased juunioriklass Maxigor More Sagrantino – SP/1 SK VSPJ PI1 VSP Isased noorteklass Arteon Aurelius – H Emased juunioriklass Efimiya Leo vom Zarendorf – SP/2 Lejonhjärta Demantoid – SP/1 SK TPJ PE1 TP Emased avaklass Faithful Amigo Lyra Vega – puudus Emased tšempioniklass Ajlin Baltic Leon’s – […]

by

Rahvusvaheline näitus 22.09.2019, Tallinn Kohtunik: Jose Homem De Mello, Portugal Isased juunioriklass Amulet Uspeha Brand Tor – SP/1 SK JunSERT VSPJ PI3 Arteon Aurelius – VH Faithful Amigo Honey Bear – SP/2 Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 CACIB TP Isased avaklass Remröd’s Black Opal – VH Isased tšempioniklass Baron Castle King […]

by

Rahvuslik näitus 25.08.2019, Haapsalu Kohtunik: Christofer Habig, Saksamaa Isased juunioriklass Cardamine’s Ino Retsina – H Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 Isased avaklass Mystic Moonlight Ginger Heaven – SP/1 SK PI1 SERT TP Remröd’s Black Opal – SP/2 Emased juunioriklass Cardamine’s Iris De Murviedro – SP/2 SK PE3 Emifiya Leo vom Zarendorf – VH Lejonhjärta […]

by

Rahvusvaheline näitus 18.08.2019, Luige Kohtunik: Kristin Kerem, Eesti Isased juunioriklass Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK TPJ PI3 Isased avaklass Amicus Leo vom Zarendorf – puudus Remröd’s Black Opal – SP/1 SK PI4 Isased tšempioniklass Amicus Optimus Vitalis – puudus Angelically Creative Picasso – SP/2 SK PI2 res-CACIB Angelically Officially The Best – SP/1 SK […]

by

Rahvuslik näitus 28.07.2019, Vanamõisa Kohtunik: Anna Kochan, Poola Isased juunioriklass Cardamine’s Ino Retsina – puudus Maxigor More Sagrantino – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2  Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 TP RÜP-3   Rahvuslik näitus 27.07.2019, Vanamõisa Kohtunik: Linda Jürgens, Eesti Isased beebiklass Medvebergi Maszkos Solomon – EAH/1 TPB Isased juunioriklass Cardamine’s […]

by