Näituste tulemused 2019

Rahvusvaheline näitus 03.11.2019, Tartu Kohtunik: Linda Jürgens, Eesti Isased juunioriklass Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK TPJ Isased noorteklass Amicus Optimus Manlius – SP/2 SK Arteon Aurelius – SP/1 SK PI3 Isased avaklass Appolon Baltic Leon’s – SP/3 Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 SERT CACIB TP RÜP-4 Gelios Leo vom Zarendorf – […]

by

Rahvuslik näitus 20.10.2019, Rakvere Kohtunik: Alessandro Zeppi, Itaalia Isased juunioriklass Maxigor More Sagrantino – SP/1 SK VSPJ PI1 VSP Isased noorteklass Arteon Aurelius – H Emased juunioriklass Efimiya Leo vom Zarendorf – SP/2 Lejonhjärta Demantoid – SP/1 SK TPJ PE1 TP Emased avaklass Faithful Amigo Lyra Vega – puudus Emased tšempioniklass Ajlin Baltic Leon’s – […]

by

Rahvusvaheline näitus 22.09.2019, Tallinn Kohtunik: Jose Homem De Mello, Portugal Isased juunioriklass Amulet Uspeha Brand Tor – SP/1 SK JunSERT VSPJ PI3 Arteon Aurelius – VH Faithful Amigo Honey Bear – SP/2 Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 CACIB TP Isased avaklass Remröd’s Black Opal – VH Isased tšempioniklass Baron Castle King […]

by

Rahvuslik näitus 25.08.2019, Haapsalu Kohtunik: Christofer Habig, Saksamaa Isased juunioriklass Cardamine’s Ino Retsina – H Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 Isased avaklass Mystic Moonlight Ginger Heaven – SP/1 SK PI1 SERT TP Remröd’s Black Opal – SP/2 Emased juunioriklass Cardamine’s Iris De Murviedro – SP/2 SK PE3 Emifiya Leo vom Zarendorf – VH Lejonhjärta […]

by

Rahvusvaheline näitus 18.08.2019, Luige Kohtunik: Kristin Kerem, Eesti Isased juunioriklass Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK TPJ PI3 Isased avaklass Amicus Leo vom Zarendorf – puudus Remröd’s Black Opal – SP/1 SK PI4 Isased tšempioniklass Amicus Optimus Vitalis – puudus Angelically Creative Picasso – SP/2 SK PI2 res-CACIB Angelically Officially The Best – SP/1 SK […]

by

Rahvuslik näitus 28.07.2019, Vanamõisa Kohtunik: Anna Kochan, Poola Isased juunioriklass Cardamine’s Ino Retsina – puudus Maxigor More Sagrantino – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2  Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 TP RÜP-3   Rahvuslik näitus 27.07.2019, Vanamõisa Kohtunik: Linda Jürgens, Eesti Isased beebiklass Medvebergi Maszkos Solomon – EAH/1 TPB Isased juunioriklass Cardamine’s […]

by

Rahvuslik näitus 21.07.2019, Tartumaa Kohtunik: Calin Simu, Rumeenia Isased juunioriklass Arteon Aurelius – puudus Isased tšempioniklass Lex Zielona Cieszynianka -SP/1 SK PI1 TP Emased juunioriklass Cardamine’s Iris De Murviedro – SP/1 SK JunSERT TPJ PE1 VSP   Rahvuslik näitus 20.07.2019, Tartumaa Kohtunik: Inese Pablaka, Läti Isased juunioriklass Arteon Aurelius – VH Isased tšempioniklass Lex Zielona […]

by

Rahvusvaheline näitus 07.07.2019, Pärnu Kohtunik: Paul Lawless, Iirimaa Isased juunioriklass Amicus Optimus Ovidius – puudus Cardamine’s Ino Retsina – puudus Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2 Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – puudus Remröd’s Black Opal – SP/1 SK PI3 res-CACIB Isased tšempioniklass Beautiful Pride Sultan – SP/1 SK PI1 SERT […]

by

Rahvuslik näitus 30.06.2019, Imavere Kohtunik: Per Nymark, Norra Isased juunioriklass Brixi Angels Dayu – SP/1 Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 TP RÜP-4   Rahvuslik näitus 29.06.2019, Imavere Kohtunik: Iraida Pirogova, Venemaa Isased juunioriklass Brixi Angels Dayu – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2 -> EST JCH Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – […]

by