Näituste tulemused 2018

08.09.2018 Luige rahvuslik näitus

Rahvuslik näitus 08.09.2018, Luige Kohtunik: Marek Lewandowski, Poola Emased beebiklass Lejonhjärta Demantoid – EAH/1 TPB Isased juunioriklass Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2 Remröd’s Black Opal – SP/2 SK PI3 Isased noorteklass Angelically Lazy Panda – SP/1 SK PI1 SERT TP

Näituste tulemused 2018

25.-26.08.2018 Haapsalu rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 26.08.2018, Haapsalu Kohtunik: Jasna Matejcic, Horvaatia Isased juunioriklass Gelios Leo vom Zarendorf – SP/1 SK JunSERT TPJ PI1 TP Remröd’s Black Opal – SP/2 SK Emased juunioriklass Nevaeh’Mishka-Natka du Triskel de Stemidor – SP/1 SK JunSERT VSPJ PE1 VSP Emased tšempioniklass Lempileijonan Täältä Tullaan – puudus   Rahvuslik näitus 25.08.2018, Haapsalu Kohtunik: Nina… Loe edasi 25.-26.08.2018 Haapsalu rahvuslikud näitused

Näituste tulemused 2018

19.08.2018 ELTÜ erinäitus

ELTÜ erinäitus 19.08.2018 Jüri, Harjumaa Kohtunik: Wolfgang Mayer, Saksamaa Isased beebiklass Arteon Aurelius – EAH/1 TPB Family Gold Leon Georgiy – EAH/2 Emased beebiklass Cardamine’s Iris De Murviedro – EAH/1 VSPB Isased kutsikaklass Brixi Angels Destiny – EAH/1 TPK Isased juunioriklass Appolon Baltic Leon’s – VH Beautiful Pride Sultan – SP/1 SK TPJ Faithful Amigo… Loe edasi 19.08.2018 ELTÜ erinäitus

Näituste tulemused 2018

18.-19.08.2018 Balti Võitja 2018

Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018”, 18.-19.08.2018 Luige, Harjumaa Kohtunik: Julija Aidietiene, Leedu Isased juunioriklass Appolon Baltic Leon’s – SP/3 Beautiful Pride Sultan – SP/1 SK JunSERT TPJ PI4 “Balti Juuniorvõitja 2018” Remröd’s Black Opal – SP/2 SK Isased noorteklass Angelically Creative Picasso – SP/1 Angelically Lazy Panda – SP/2 Isased avaklass Angelically Officially The Best –… Loe edasi 18.-19.08.2018 Balti Võitja 2018

Näituste tulemused 2018

28.-29.07.2018 Imavere rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 29.07.2018, Imavere Kohtunik: Bonka Georgieva Laslo, Serbia Isased juunioriklass Gelios Leo vom Zarendorf – puudus Mary’s Bear’s Gedeon – SP/1 SK JunSERT TPJ PI3 Remröd’s Black Opal – puudus Isased avaklass Lex Zielona Cieszynianka – SP/1 SK PI2 Isased tšempioniklass Aqualeo’s Matti Näsä – SP/1 SK PI1 SERT TP Emased juunioriklass Nevaeh’Mishka-Natka du… Loe edasi 28.-29.07.2018 Imavere rahvuslikud näitused

Näituste tulemused 2018

21.-22.07.2018 Tartumaa rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 22.07.2018, Tartumaa Kohtunik: Ligita Zake, Läti Emased juunioriklass Amber Baltic Leon’s – SP/1   Rahvuslik näitus 21.07.2018, Tartumaa Kohtunik: Birgit Seloy, Taani Emased juunioriklass Amber Baltic Leon’s – SP/1 SK JunSERT TPJ PE2 Emased avaklass Faithful Amigo Wedelia Flower – SP/1 SK PE1 SERT TP