Näituste tulemused 2018

20.-21.10.2018 Rakvere rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 21.10.2018, Rakvere Kohtunik: Lyubov Terenteva, Venemaa Isased kutsikaklass Amicus Optimus Manlius – EAH/1 TPK Isased juunioriklass Brixi Angels Destiny – SP/1 SK JunSERT VSPJ PI1 VSP Mary’s Bear’s Gedeon – SP/2 Remröd’s Black Opal – SP/3 Emased juunioriklass Baron Castle Queen Delilah – SP/2 SK JunSERT PE2 Mary’s Bear’s Garmoniya – SP/1 SK… Loe edasi 20.-21.10.2018 Rakvere rahvuslikud näitused

Näituste tulemused 2018

11.-14.10.2018 Euroopa Võitja 2018

Rahvusvaheline näitus “Euroopa Võitja 2018”, 11.-14.10.2018 Varssavi, Poola Kohtunik: Kornelija Butrimova, Leedu Isased kutsikaklass Family Gold Leon Georgiy – VL/2 Rua Soleil Adonis Gold Of Primavera – VL/1 “Euroopa Tulevik ’18” TPK Isased juunioriklass Deszczowy Djuk Z Agatowego Lasu – SP/1 “Euroopa Juuniorvõitja ’18” TPJ Ego Sum Franklin Leonis Marzari – SP/2 Gefest Leo vom… Loe edasi 11.-14.10.2018 Euroopa Võitja 2018

Näituste tulemused 2018 · Uudised

Leonberg 2018 tulemused

Sel aastal 30.septembril Leonbergis toimunud leonbergerite peaerinäituse võitjad olid – Tõu Parim ning parim isane koer – Namupalan Bling Smack Chap VSP ja parim emane koer – Brynarian Mauna Loa Parim veteran – Adelgundis vom Gäuboden Parim juunior  – Frl. Smilla v. Bernsteinmeer Ainus sel aastal näitusel Eestit esindanud koer Remröd’s Black Opal võistles juunioriklassis ning sai… Loe edasi Leonberg 2018 tulemused

Näituste tulemused 2018

22.09.2018 Tallinna rahvusvaheline näitus

Rahvusvaheline näitus 22.09.2018, Tallinn Kohtnik: Sebastian Harnik, Poola Isased beebiklass Cardamine’s Ino Retsina – EAH/1 VSPB Emased beebiklass Cardamine’s Iris De Murviedro – EAH/1 TPB Isased kutsikaklass Brixi Angels Destiny – EAH/1 TPK Isased noorteklass Angelically Lazy Panda – SP/1 SK PI1 SERT CACIB VSP Isased avaklass Faithful Amigo Clover Flower – SP/1 SK PI2… Loe edasi 22.09.2018 Tallinna rahvusvaheline näitus

Näituste tulemused 2018

08.09.2018 Luige rahvuslik näitus

Rahvuslik näitus 08.09.2018, Luige Kohtunik: Marek Lewandowski, Poola Emased beebiklass Lejonhjärta Demantoid – EAH/1 TPB Isased juunioriklass Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2 Remröd’s Black Opal – SP/2 SK PI3 Isased noorteklass Angelically Lazy Panda – SP/1 SK PI1 SERT TP

Näituste tulemused 2018

25.-26.08.2018 Haapsalu rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 26.08.2018, Haapsalu Kohtunik: Jasna Matejcic, Horvaatia Isased juunioriklass Gelios Leo vom Zarendorf – SP/1 SK JunSERT TPJ PI1 TP Remröd’s Black Opal – SP/2 SK Emased juunioriklass Nevaeh’Mishka-Natka du Triskel de Stemidor – SP/1 SK JunSERT VSPJ PE1 VSP Emased tšempioniklass Lempileijonan Täältä Tullaan – puudus   Rahvuslik näitus 25.08.2018, Haapsalu Kohtunik: Nina… Loe edasi 25.-26.08.2018 Haapsalu rahvuslikud näitused

Näituste tulemused 2018

19.08.2018 ELTÜ erinäitus

ELTÜ erinäitus 19.08.2018 Jüri, Harjumaa Kohtunik: Wolfgang Mayer, Saksamaa Isased beebiklass Arteon Aurelius – EAH/1 TPB Family Gold Leon Georgiy – EAH/2 Emased beebiklass Cardamine’s Iris De Murviedro – EAH/1 VSPB Isased kutsikaklass Brixi Angels Destiny – EAH/1 TPK Isased juunioriklass Appolon Baltic Leon’s – VH Beautiful Pride Sultan – SP/1 SK TPJ Faithful Amigo… Loe edasi 19.08.2018 ELTÜ erinäitus

Näituste tulemused 2018

18.-19.08.2018 Balti Võitja 2018

Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018”, 18.-19.08.2018 Luige, Harjumaa Kohtunik: Julija Aidietiene, Leedu Isased juunioriklass Appolon Baltic Leon’s – SP/3 Beautiful Pride Sultan – SP/1 SK JunSERT TPJ PI4 “Balti Juuniorvõitja 2018” Remröd’s Black Opal – SP/2 SK Isased noorteklass Angelically Creative Picasso – SP/1 Angelically Lazy Panda – SP/2 Isased avaklass Angelically Officially The Best –… Loe edasi 18.-19.08.2018 Balti Võitja 2018