Näituste tulemused 2019

06.-07.07.2019 Pärnu rahvusvahelised näitused

Rahvusvaheline näitus 07.07.2019, Pärnu Kohtunik: Paul Lawless, Iirimaa Isased juunioriklass Amicus Optimus Ovidius – puudus Cardamine’s Ino Retsina – puudus Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2 Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – puudus Remröd’s Black Opal – SP/1 SK PI3 res-CACIB Isased tšempioniklass Beautiful Pride Sultan – SP/1 SK PI1 SERT… Loe edasi 06.-07.07.2019 Pärnu rahvusvahelised näitused

Näituste tulemused 2019

29.-30.06.2019 Imavere rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 30.06.2019, Imavere Kohtunik: Per Nymark, Norra Isased juunioriklass Brixi Angels Dayu – SP/1 Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 TP RÜP-4   Rahvuslik näitus 29.06.2019, Imavere Kohtunik: Iraida Pirogova, Venemaa Isased juunioriklass Brixi Angels Dayu – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2 -> EST JCH Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus –… Loe edasi 29.-30.06.2019 Imavere rahvuslikud näitused

Näituste tulemused 2019

22.-23.06.2019 Narva rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 22.06.2019, Narva Kohtunik: Andrzej Szutkiewicz, Poola Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 TP Emased tšempioniklass Wonderful Giants So Much Trouble In The Worl – puudus   Rahvuslik näitus 22.06.2019, Narva Kohtunik: Avi Marshak, Iisrael Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 VSP Emased tšempioniklass Wonderful Giants So Much… Loe edasi 22.-23.06.2019 Narva rahvuslikud näitused

Näituste tulemused 2019

16.06.2019 Euroopa Võitja 2019

Rahvusvaheline näitus Euroopa Võitja 2019, 14.-16.06.2019, Wels, Austria Kohtunik: Willi Güllix, Saksamaa Isased juunioriklass Rua Soleil Adonis Gold Of Primavera – SP/1 “Euroopa Juuniorvõitja 2019” TPJ Waldemar vom Rossbach – puudus Eror-Kan Löwe vom Schloss Schönborn – VH/4 Faithful Amigo Honey Bear – SP/3 Altay Iz Galkina Gnezda – SP/2 Amicus Optimus Manlius – puudus… Loe edasi 16.06.2019 Euroopa Võitja 2019

Näituste tulemused 2019

14.06.2019 Austria Võitja 2019

Rahvusvaheline näitus Austria Võitja 2019, 14.-16.06.2019, Wels, Austria Kohtunik: Jörgen Hindse, Taani Isased juunioriklass Rua Soleil Adonis Gold Of Primavera – SP/1  “Austria Juuniorvõitja 2019” TPJ BEST JUN OF DAY-1 Faithful Amigo Honey Bear – SP/3 Altay Iz Galkina Gnezda – SP/2 Amicus Optimus Manlius – puudus Isased noorteklass Bonamie von der Via Claudia –… Loe edasi 14.06.2019 Austria Võitja 2019

Näituste tulemused 2019

15.-16.06.2019 Luige rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 16.06.2019, Luige Kohtunik: Alla Filatova, Venemaa Isased juunioriklass Cardamine’s Ino Retsina – SP/1 SK JunSERT TPJ PI1 TP -> EST & LV JCH   Rahvuslik näitus 15.06.2019, Luige Kohtunik: Nikolay Sedykh, Venemaa Isased juunioriklass Cardamine’s Ino Retsina – SP/1 SK JunSERT TPJ PI1 TP

Näituste tulemused 2019

02.06.2019 ELTÜ Erinäitus

Leonbergerite erinäitus 02.06,2019, Saku Kohtunik: Thomas Walker, Austria Isased kutsikaklass Erden Zoryanyi Chaklun – EAH/1 TPK Emased kutsikaklass Aldibara’s Miss Saigon By Nii-Z – puudus Isased juunioriklass Amulet Uspeha Brand Tor – VH Arteon Aurelius – VH Brixi Angels Dayu – SP/1 SK JunSERT TPJ Faithful Amigo Honey Bear – SP/2 SK Family Gold Leon… Loe edasi 02.06.2019 ELTÜ Erinäitus

Näituste tulemused 2019

01.-02.06.2019 Eesti Võitja 2019

Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2019” 01.-02.06.2019, Luige, Harjumaa Kohtunik: Helen Tonkson-Koit, Eesti Isased juunioriklass Brixi Angels Dayu – SP/3 Cardamine’s Ino Retsina – SP/2 SK Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK JunSERT TPJ PI3 “Eesti Juuniorvõitja 2019” JUN BIS-2 Maxigor More Sagrantiono – SP/4 Isased noorteklass Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI4 Gelios… Loe edasi 01.-02.06.2019 Eesti Võitja 2019

Näituste tulemused 2019

31.05.2019 I, II ja IX rühma näitus

I, II ja IX rühma näitus 31.05.2019, Vanamõisa Kohtunik: Sava Ignjatovic, Serbia Isased juunioriklass Brixi Angels Dayu – SP/2 Cardamine’s Ino Retsina – SP/1 SK JunSERT TPJ PI1 TP Maxigor More Sagrantino – SP/3 Emased juunioriklass Maxigor More Tnta Pinhera – SP/1 SK JunSERT VSPJ PE1 VSP

Näituste tulemused 2019

25.-26.05.2019 Võrumaa rahvuslikud näitused

Rahvuslik näitus 26.05.2019 Roosu talu, Sulbi, Võrumaa Kohtunik: Pero Bozhinovski. Makedoonia Isased juunioriklass Arteon Aurelius – SP/1 SK JunSERT TPJ PI2 Cardamine’s Ino Retsina – SP/2 SK PI3 Maxigor More Sagrantino – SP/3 Isased noorteklass Brixi Angels Destiny – SP/2 SK PI4 Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI1 TP RÜP-4 Emased juunioriklass Maxigor More… Loe edasi 25.-26.05.2019 Võrumaa rahvuslikud näitused