16.02.2020 ELTÜ Erinäitus

ELTÜ Leonbergerite erinäitus 16.02.2020, Tallinn
Kohtunik: Carine Roobrouck, Belgia

Emased beebiklass
Odelia Sapphire Leon Care – EAH/2
Wonderful Giants Double Trouble – EAH/1 TPB

Isased kutsikaklass
Incognito Leo vom Zarendorf – EAH/1 TPK

Isased juunioriklass
Erden Zoryanyi Chaklun – SP/2 SK
George Louis Leon Care – VH
Medvebergi Maszkos Solomon – SP/1 SK JunSERT VSPJ PI4
Shelby Ager Trifolium – EVH

Isased noorteklass
Amulet Uspeha Brand Tor – SP/1 SK SERT
Cardamine’s Ino Retsina – VH
Faithful Amigo Honey Bear – SP/2 SK
Family Gold Leon Georgiy – SP/3 SK

Isased avaklass
Amur Velikiy Iz Galkina Gnezda – SP/2 SK
Appolon Baltic Leon’s – SP/3 SK
Asterix Baltic Leon’s – VH
Brixi Angels Destiny – SP
Faithful Amigo Pegasus – SP/1 SK PI3
Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP/4

Isased tšempioniklass
Angelically Creative Picasso – SP
Angelically Nightlight Diamond – SP
Angelically Officially The Best – SP/2 SK PI2 “Parim Eesti isane koer”
Beautiful Pride Sultan – SP/1 SK PI1 TP
Booch Zoryanyi Chaklun – SP
Faithful Amigo Clover Flower – SP
Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP/3 SK
Faithful Amigo Maxime Trijol – puudus
Follow Me If You Can Of New Wind – SP
Gelios Leo vom Zarendorf – SP/4
Leodania’s Fernando – VH
Lex Zielona Cieszynianka – VH
Spartacus Ager Trifolium – SP

Emased juunioriklass
Aldibara’s Miss Saigon By Nii-Z – SP/1 SK JunSERT TPJ PE1 VSP “Parim Eesti emane koer”
Cardamine’s Josefina Pinol – puudus
Fantasy Gayka Baltic Leon’s – SP/3 SK
Gloria Laura Leon Care – SP/2 SK

Emased noorteklass
Cardamine’s Il Palagio Sister Moon – SP/2 SK
Demia Baltic Leon’s – VH
Efimiya Leo vom Zarendorf – VH
Faithful Amigo Honey Bear – SP/1 SK

Emased avaklass
Angelically Nightlight Jade – VH
Avrora Vista Iz Galkina Gnezda – SP/3 SK SERT
Lejonhjärta Demantoid – SP/2 SK
Nevaeh’Mishka-Natka du Triskel de Stemidor – SP/1 SK PE2
Vanitza Call Me Princess Monica – VH

Emased tšempioniklass
Angelically Outstanding Orchid – SP/2 SK
Faithful Amigo Chabasse – SP/3 SK
Faithful Amigo Lyra Vega – SP/4 SK
Faithful Amigo Premier Rose Diamond – SP/1 SK PE4

Emased veteraniklass
Angelically Lucky – SP/1 SK VetSERT TPV PE3

Kasvatajaklass
Angelically – EAH/1 TP KASV
Baltic Leon’s – EAH/3
Cardamine’s – ei esitatud
Faithful Amigo – EAH/2

Järglasteklass
Angelically Lucky – EAH/1 TP JÄRG
Faithful Amigo Chabasse – EAH/2

Paaride võistlus
Appolon Baltic Leon’s & Fantasy Gayka Baltic Leon’s – EAH/1 TP PAAR

Laps & koer
Leona Lint – 1.
Edvard Lint – 2.
Emily Põder – 4.
Arturs Rupeika – 3.

Juunior händler -13a
Keit Lint – 1.
Rezija Rupeika – 2.

Juunior händler -17a
Angija Morozova – 1.

by